Charlotte Springer, modelja që mbahet në ankth nga..çështja Diego Costa

Charlotte Springer është modele dhe një tifoze fanatike e Chelseat prej shumë kohësh. Idhulli i saj ishte Jose Mourinho, por portugezi në fund e zhgënjeu bukuroshen. Ai që riktheu entuziazmin te Charlotte ishte Antonio Conte, nën drejtimin e të cilit Chelsea u shpall kampion  i Anglisë. Tani ajo shpreson në një sukses të skuadrës së saj  të zemrës edhe në Ligën e kampioneve dhe…në zgjidhjen e cështjes Diego Costa.

Ndërkaq  Charlotte vijon karrierën e saj të suksesshme pasi tani ajo është ndër 5 modelet më të preferuara nga anglezët. Charlotte është një prej protagonisteve që revistave më të njohura të revistave për meshkuj më të shitura në Britani dhe duket se ka një pushtet që shumë pak e ka.

sfidanti.al