Shkodër, tifozët kërkojnë llogari nga lojtarët

Vllaznia nuk ia doli të merrte tri pikë as në “Loro Boriçi”. Në debutimin e Qatip Osmanit në krye të stolit të shkodranëve, Vllaznia barazoi 1-1 me Erzenin për javën e 11-të në Superligën e futbollit. Pas ndeshjes, “Vllaznit Ultras” nuk janë pajtuar me rezultatet e fundit dhe vendin e gjashtë në renditje, duke vendosur “në rresht për një” lojtarët. Disa minuta tifozët duket se kanë kërkuar llogari nga lojtarët, me shpresën për një kthim te fitoret.

Sfidanti.al