Java e 13 na dha dy përgjigje shtesë

Skënderbeu nuk do të luftojë për mbijetesën ndërsa Vllaznia do të përjetojë një sezon tjetër me shumë pasiguri. Janë këto përgjigjet e fundit që na dha java e 13 e Kategorisë Superiore ku shkodranët humbën një mundësi tjetër për t’u rikthyer në vallen katërshe të skuadrave më të mira ndërsa Laçi ruajti status quo-në e

Vazhdoni leximin →

Vllaznia me problem transfertat

Vllaznia nuk di të fitojë në transfertë dhe kjo e dhënë po e penalizon shumë ekipin kuqeblu gjatë këtij sezoni. Në pesë ndeshje të zhvilluara jashtë fushe deri më tani, Vllaznia ka arritur të marrë vetëm një fitore, ndërsa ka barazuar dy herë dhe humbur dy herë. E vetmja fitore është pikërisht ndaj Skënderbeut në

Vazhdoni leximin →

Java 11 rikthen futbollin në kryeqytet

Tirana dhe Partizani jo pa vështirësi, arritën të sigurojnë fitore shumë të vuajtura duke mbyllur një raund tjetër që i projekton të kuqtë gjithmonë e më shumë në pozitat kryesuese, momentalisht ndjekës ndaj Egnatias por me një ndeshje më pak, atë të javës së parë ndaj Teutës që nuk ka ende një datë dhe duket

Vazhdoni leximin →