Një xhongler me topin për të ndezur “Loro Boriçin”, quhet Fabin Duro

Dy muaj pas vizites ne stervitjen e ekipit te Bajernit te Mynihut, xhongleri i mirenjohur Fabjan Duro, do te jete i pranishem neser ne stadiumin “Loro Boriçi” teksa me veprimet e tij do te dhuroje spektakel per sportdashesit ne prag te ndeshjes Vllaznia- Tirana. Drejtuesit e klubit shkodran kane arritur marreveshjen me Duron dhe neser ai do te jete i pranishem ne Shkoder per te dhuruar spektakel.