Spaleti, mesazh Interit: Na duhen edhe 2 blerje te reja; u detyrohemi tifozeve

Luciano Spaleti iu dergon nje mesazh te qarte drejtuesve te Interit dhe iu kerkon edhe 2 perforcime te reja.

‘Perforcimet jane, por kemi edhe veshtiresi dhe gjera qe duhen plotesuar-tha Spaleti ne nje interviste per portalin Sportmediaset-te gjithe e dime se mungojne edhe 2 elemente te rendesishem. Me ketr ushtri ndjenjash qe kemi duhet te zhvillojme nje kampionat te rendesishem. Por per ta arritur kete duhet te kemi ne radhet tona te gjithe lojtaret e duhur per te perballuar te gjitha kompeticionet’.

Sfidanti.al