Interi qetëson shpirtin dhe portën, Handanoviç e hodhi…

Interi e ka blinduar portierin slloven Samir Handanovic, një lajm që qetëteson shpirtin  interist.

Samir Handanovic e rinovoi kontratën e tij vetëm një vit më parë, por sipas Calciomercato.com, së shpejti pronari i ri i Interit mund të propozojë zgjatjen e kontratës për sllovenin për një vit, pra deri në vitin 2020, transmeton Express.

Një veprim i qartë i Suning, që beson fuqishëm në numrin 1 të portës së Interit dhe se ka për qëllim ta blindojë atë për tre vitet e ardhshme.