Real Madrid prezanton Militaon që ndihet keq e braktis konferencën

Eder Miliatao ka bërë prezantimin zyrtar të tij si futbollist i Realit të Madridit, por dita e parë e tij në ambienete e Los Blancos nuk do të harrohet lehtë dhe kjo për problemet e shfaqura. Mbrojtësi për të cilin Reali i madridit derdhi në arkat e Portos 50 milionë Euro, pasi foli përballë gazetarëve për 30 minuta, piu pak ujë dhe menjëherë u ndje keq duke u detyruar të braktisë konferencën për shtyp.

Askush nuk ndenji indiferent ndaj këtij episodi dhe video e Militaos shumë shpejt bëri xhiron e botës nëpërmjet internetit

sfidanti.al