Rud Gulit, Pogba më i paguari që luan me flokët dhe me ngjyrat…

Rud Gulit, ish- sulmues i Milanit dhe i nacionales së Holandës paralajmëron mesfushorin e mancester Junajted dhe të Francës, Pol Pogba në një mënyrë krejt sfiduese.  Ja fjalët e tij në gazetën Mirror : “ Pogab është duke kaluar të njëjtën situatë si Depay.  Pogba mund të jetë futbollisti më i paguar në Botë, por kjo nuk vlen shumë  kur merresh vetëm me stilin e flokëve, me ngjyrën e tyre dhe me veshjet apo me rrjetet sociale.

Sfidanti.al