Politika e re e Tuhel; kontroll total mbi lojtaret

Tomas Tuhel nuk humbet kohe. Sipas ‘France Football’ trajneri i ri i Paris Sen Zhermen kerkon te kontrollonje sjelljen e lojtareve mbremjeve pariziene dhe per kete arsye ai vizitoi disa diskoteka per te takuar pronaret e tyre ne menyre qe te jene vazhdimisht ne kontakt mes tyre keshtu qe trajneri meson nese lojtaret i respektojne apo jo oraret.

Por jo vetem kaq, Tuhel ka vendosur edhe nje regjim te ri persa i perket ushqimit. Askush nuk duhet te abuzoje me ushqimin pas ndeshjeve, nderkohe qe i ka ndaluar konsumimin e ushqimeve fast food dhe cdo lloj embelsire