Adriano edhe kur feston të merr përpara, si dikur nëm fushë

Ish bomberi i Interit, Adriano, ka festuar në mënyrën më të mirë 35 vjetorin e lindjes, sic di vetem ai.

Së pari një dark në familje, pastaj një fundjavë në një pishinë me miq dhe në fund finalja e madhe me një mega party ku kishte ftuar 400 veta mes cilave VIP dhe ish kolegë si braziliani Romario.

Kështu festoi ditëlindjen e 35’të ish bomberi i Interit, Adriano Leite Ribeiro, që sipas La Gazzetta dello Sport i ka kushtuar 91 mijë euro.