Roma, Totti dhe Ilary, shëtitje në qendër të qytetit

Shëtitje nëpër Romë si dy persona sapo të dashuruar; Francesco Totti dhe Ilary Blasi u panë së bashku në Qytetin e Përjtshëm me maska të zeza në fytyrë dhe një stil vërtet dark. Në këtë mënyrë ishte e vështirë t’I njihje, por ish kapiteni I Romës dhe bashkëshortja e tij u fotografuan te e famshmja

Vazhdoni leximin →

Totti ‘del në pension’, Illary Blasi thotë me shaka: Nuk e di si do ta duroj gjithë ditën në shtëpi

Francesco Totti u largua përfundimisht nga futbolli dhe në pasditen e së dielës mori të gjitha nderimet që i takonin një legjende si ai. Ishte një lamtumirë prekëse ajo e Francesco Tottit, i cili gjithë karrierën e tij ia dedikoi vetëm skuadws sw.  Por vetëm pak ditë përpara këtij largimi, bashkëshortes sw kapitenit të verdhekuqve,

Vazhdoni leximin →