Gafa e Trump; Uron Kansasin e gabuar pas Super Bowl

Cdokush mund të bëjë një gabim në mënyrë instiktive, por kur bëht fjalë për presidentin e SHBA, ky gabim bëhet lajm dhe përfundon në internet. Është ky rasti I Donald Trump teksa bëri urimin e tij për skuadrën kampione të National Football League, Kansas City Chiefs teksa ngatërroi qytetin me shtetin Kansasin Në një postim

Vazhdoni leximin →

Shakira dhe Jennifer Lopez shkëlqejnë në spektaklin e Super Bowl

Premtuan spektakël dhe spektakël pati. Dy artistet Latine, Shakira dhe Jennifer Lopez ngritën të gjithë publikun në këmbë në spektaklin e pushimit të finales së Super Bowl mes Kansas City Chiefs dhe San Francisco 49ers me interpretimin e tyre, një shoë që zgjati 15 minuta. Në kuadër të unitetit të komunitetit latin, kolumbiania dhe artistja

Vazhdoni leximin →

Spektakli I Super Bowl; me praninë e Milan dhe Sasha Pique

Shakira do të ketë detyrën të argëtojë shikuesit në stadium e jo vetëm në pushiminb e finales së Super Bowlit së bashku me artisten tjetër latine Jennifer Lopez në mbrëmjen e 2 shkurtit. Për këtë arsye këngëtarja kolumbiane ka nisur punën dhe po I tregon pak nga pak disa nga detajet e përgatitjeve së saj.

Vazhdoni leximin →

‘Përplasja e brezave’; Atlanta pret finalen e Super Bowl

Janë rritur ethet e finales së Super Bowl mes Nju Ingland Patriots dhe Los Anxheles Rems që do të zhvillohet në stadiumin Mercedes Benz të Atlantës. është një sfidë që është përkufizuar në ambientet sportive si përplasja e brezave. Nga njëra anë janë Patriots me shumë eksperiencë që luajnë finalen e tyre të tretë radhazi

Vazhdoni leximin →