Ceferin i kundërpërgjigjet Perez për Superligën Evropiane: I intereson vetëm e sotmja

Presidenti i Realit të Madridit, ditë më parë foli për mundësinë e krijimit të Superligës evropiane të futbollit, një ide që ka gjetur menjëherë kundërshtimin e presidentit të UEFA, Aleksander Ceferin. ‘Është një ëndërr e 30 viteve të fundit e Florentino Perez-tha Ceferin në një intervistë për median sllovene-dy kandidatët kryesorë për presidencën e Barcelonës

Vazhdoni leximin →

F1, Perez në autoizolim në Silverstone pas testit për Covid

Bien sirenat e alarmit për coronavirus në paddockun e Formula 1 në Silverstone. Piloti I Racing Point, Sergio Perez, është aktualisht në autoizolim si masë paraprake pasi testi për Covid-19 i kryer prej tij rezultoi i pavlefshëm. Meksikani, që zhvilloi edhe një test tjetër është në përgjigje të rezultatit dhe nuk mori pjesë në media-day

Vazhdoni leximin →