Ozil sulmohet nga 2 keqbërës, e mbron Kolashinac

Mesut Ozil dhe Seak Kolashinac përjetuan momente frike në Londër. Futbollistët e Arsenalit ishin në makinën e mesfushorit gjerman kur u sulmuan në rrugë nga 2 persona të armatosur me thikë, një sulm ku u pa që Kolashinac të reagojë me shumë kurajo duke zbritur nga makina dhe për të luftiuar me dy keqbërësit duke

Vazhdoni leximin →