Mancester Siti mban fort Sane, refuzon ofertën 78 mln Euro

Mancester Siti shtrëngon Leroi Sane. Kampionët e Premier Leagues kanë refuzuar një ofertë prej 78 milionë Euro të Bajernit të Mynihut që është vënë në kërkim të zëvendësuesve të Arjen Roben dhe Frank Riberi. Lajmi bëhet i ditur nga tabloidi britanik ‘Daily Mirror’ që konfirmpi dëshirën e madhe të bavarezëve për të pasur në radhët

Vazhdoni leximin →