Milan, me Rangnick nuk largohen vetëm Boban dhe Maldini

‘Vorbull stuhie për shkak të Rangnick-ky është titulli I të përditshmes gjermane ‘Bild’ që ishte e para që muaj më parë foli për mundësinë e kalimit të ish trajnerit te Leipzigut te Milan dhe që shpjegon pasojat e shpejta  të revolucionit të radhës brenda klubit kuqezi. Lëvizja e parë  është që me ardhjen në Milanello

Vazhdoni leximin →

Milan, Maldini pranon: Ibra, një opsion por sa më shumë kalon koha aq më e vështirë bëhet

Merkatoja e janarit po afron dhe emri I Zlatan Ibrahimovic vazhdon të jetë në krye të listës së dëshirës së Milanit. Por koha kalon dhe tashmë te një prej drejtuesve të Milanit, Paolo Maldini kanë lindur dyshimet në lidhje me këtë cështje. ‘Me siguri Ibrahimovic është një opsion-tha Maldini-po vazhdojmë të diskutojme, ka edhe opsione

Vazhdoni leximin →