Çfarë rrëmuje ke krijuar Lukaku, Inter e Juve luftë ofertash për ty!

Nëse shkëmbimi Lukaku-Dibala u quajt punë e mbaruar, bllokimi nuk ka ardhur vetëm nga argjentinasi. Natyrisht, ai është pengesa kryesore, por në këtë situatë të paqartë, kërkon sërish të “peshkojë” Interi, që e kishte humbur shpresën. Mediat në Angli dhe Itali njoftojnë se zikaltërit kanë rritur ofertën nga 55 milionë paundë stërlina (rreth 62 milionë

Vazhdoni leximin →