Prapaskena Lukaku; për një ditë ishte bardhezi

Bardhezi, por vetëm për një natë; fati i Romelu Lukaku mund të ishte juventin. I transferuar te Interi në verën e vitit 2019, belgu ishte në fakt shumë pranë kalimit të Juventusi në të njëjtin sesion të merkatos. Prapaskena u zbulua në ‘Pressing’ nga Sandro Sabatini dhe flitej për një shkëmbim kartonash me Paulo Dybalën,

Vazhdoni leximin →

Juventus, parrullë e tifozëve të zemëruar: Mendoni vetëm për milionat

Orët e fundit te Juventus ka pasur kontestime. Pas humbjes me Beneventon përpara pauzës së ndeshjeve të kombëtareve dhe polemikave të krijuara nga festa që solli mosgrumbullimin në skuadër të McKennie, Arthur dhe Dybalës, tifozët bardhezinj mbajtën një qëndrim shumë kritik ndaj skuadrës së tyre duke shpalosur një parrullë në Continassa paraditen e kësaj të

Vazhdoni leximin →