Lajmi i madh nga Grizman: Nuk shkoj tek Barcelona

Kompanitë e basteve me siguri i kishin dhënë koeficientin 1.2 kalimit të tij në “Kamp Nou”, por duket se do të duhet ta heqin këtë “bast” nga skedinat, për të mos humbur miliona. Antuan Grizman mesa duket nuk do të ndërrojë fanelë, dhe do të mbetet tek Atletiko. Arsye kryesore duken qoftë vlerësimi i madh

Vazhdoni leximin →