Juventus në ankth; ndalet Gonzalo Higuain

Juventus dhe Maurizio Sarri marrin lajme të këqija nga Gonzalo Higuain. Kur kanë mbetur 3 ditë nga sfida e Serie A me SPAL, sulmuesi argjentinas është ndalur për shkak të një dëmtimi të lehtë në shpinë. Higuain nuk mori pjesënë stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës dhe vështirë se do të jetë në dispozicion të

Vazhdoni leximin →