Mark Markez kampion bote, Lusia Rivera I dedikon mesazh romantik

Mark Markez këtë të diel festoi titullin e tij të tetë kampion bote në MotoGP edhe pse kampionati ende nuk është mbyllur pasi janë edhe 4 gara deri në fundin e tij. Për këtë triumf të pilotit katalanas, festoi edhe Lusia Rivera e fejuara e 26 vjecarit që ndodhet në Gran Kanaria për arsye pune. Modelja, menjëherë pas suksesit të Markez, iu drejtua rrjeteve sociale për t’I dedikuar një mesazh romantic.

‘Jam shumë krenare për ty-shkruante Lusia në profiling e saj në Instagram ku postoi edh një foto të Markez mbi motor.

Lusia e ka mbështetur Markez në shumë raste. Piloti dhe modelja kanë jetë profesionale shumë impenjative dhe mbajnë lidhje në distancë që gjithsesi duket se po shkon fjollë.

Sfidanti.al