Lindsi Von, beqarja e zhgenjyer: Nuk e kam gjetur shpirtin binjak

Apeli i Lindsi Von diten e Shen Valentinit nuk rezultoi pozitiv. Skiatorja amerikane pasi mbylli e para provat e para ne Zbritjen e Lire ne Pjongçang rrefeu se nuk e gjeti shpirtin e saj binjak.

‘Pata shume propozime, por mbeta e zhgenjyer pasi mungonte romanticizmi. Askush nuk me shkroi poezi-tha Von-asnje nga mesazhet qe me erdhen nuk me frymezoi. Por besoj se ka shume peshq ne det dhe une ndoshta do ta gjej shpejt’.

Sfidanti.al