Jessica Aidi, foto të nxehta në borë, por ka polemika

Edhe në borë, Znj.Verratti ndez rrjetet sociale. Jessica Aidi postoi në Instagram disa foto sexy të saj në mal duke ‘nxehur temperaturën’ e për më tepër shkaktoi edhe polemika për pushimet në mal të ciftit ku të pranishëm ishin edhe disa miq të tjerë.

Mesfushori i PSG ka pësuar një dëmtim dhe shumë tifozë i kanë kërkuar të dashurës së tij që të tregojë kujdes, ndërsa të tjerë pyesin si është e mundur që ata bëjnë pushime në mal, ndërkohë që për shkak të pandemisë, personave normale iu është ndaluar kjo.

Sfidanti.al