Iannone-De Lellis, mbyllet përfundimisht historia e dashurisë

Pas zërave që qarkullonin ditët e fundit vjen edhe zyrtarizimi; historia e dashurisë mes Andrea Iannones dhe Giulia De Lellis ka përfunduar. Është vetë piloti I MotoGP që në një farë mënyre konfirmoi ndarjen me De Lellis që vjen pas një periudhe disa javore kur cifti nuk frekuentohej.

‘Nuk e di ku është, do të jetë duke shkruar ndonjë libër tjetër-është shprehur Andrea Iannone për Giulia De Lellis që tani ka statusin e ish-të dashurës së tij.

Sfidanti.al