E fejuara e Bendtner kërcen topless; ‘tërbon’ internetin

Niklas Bendtner është gjithnjë e më shumë aktiv në rrjetet sociale. Sulmuesi danez së fundmi publikoi një video hot të së fejuarës së tij Filine Ropshtorf për ta uruar për ditëlindje. Në video e fejuara e ish sulmuesit të Juventusit shfaqet duke kërcyer topless.

‘Urime vajzës më të cmendur dhe argëtuese. dua gjithcka tënden. That’s amoreee-ishin fjalët shumë të ëmbla të Bendtner për të fejuarën e tij. Shumë shpejt futbollisti e hoqi videon nga profili i tij, por tashmë ajo e kishte bërë xhiron e botës në internet duke ‘i tërbuar’ fansat.

sfidanti.al