Lukaku dhe festimi me dedikim i golave per te vellain

Festimi kurioz i Romelu Lukakut pas golit te 3 te Interit ne ndeshjen me Genoan ngriti shume pikepyetje ne rrjetet sociale. Sulmuesi zikalter disa here me dy gishta rrahu krahun e tij te djathte, nje gjest qe e shpjegoi ne Instagram; Lukaku me ate veprim i dedikoi golin vellait te tij Jordan qe eshte pjese e Lazios duke e uruar per 26 vjetorin e tij te lindjes dhe dy gishtat tregonin lidhjen e tyre te gjakut.

Sfidanti.al