Kjo po … quhet mrekulli bastesh : me 10 euro fiton 1760 euro!

Duke qenë se Spanja dhe Portugalia barazuan 3-3 në një ndeshje superinteresante në kampionatin botëror të Rususië, një mjeshtër bastesh u mburr në rrjetet sociale, duke paraqitur edhe skedinën e tij, se ai kishte fituar 1760 euro me vetëm 10 euro, duke gjetur se Kristiano Ronaldo dhe Diego Kosta do të shënonin nga 2 gola e sipër.

Kështu që ai i siguroi paratë e tij që në min. e 55-të, ndërkohë që Kosta shënoi dy gola, kurse Ronaldo – tre gola në këtë derbi Pirenejsh. Koeficienti se Kosta dhe Ronaldo do të shënonin nga dy gola e sipër ishte 175!.

Sfidanti.al