Diletta Leotta, foto e parë me Can Yaman dhe Cassius

Cfarë mund t’i dhurosh një mashkulli në kulmin e suksesit dhe që sapo është bërë sex symbol më i dashur i momentin dhe që ka pak a shumë cdo gjë që dëshiron? Kjo është pyetja që i ka vërë vetes Diletta Leotta që vetëm para pak ditësh zyrtarizoi lidhjen e saj me Can Yaman, aktorin

Vazhdoni leximin →

Pele, rrëfim i bujshëm: Nuk e di sa fëmijë kam…

Legjenda e futbollit botëror, Pele, tashmë në moshën 80 vjecare bën një rrëfim të bujshëm që ka të bëjë me jetën sentimentale të tij që mesa duket ka qenë shumë e trazuarm ndryshe nga c’ndodhi me karrierën futbollistike të tij. I martuar 3 herë, Pele pranoi se ka pasur kaq shumë lidhje sa ka humbur

Vazhdoni leximin →

Eugenie Bouchard zyrtarizon historinë e dashurisë më një lojtar të NFL

Zemra e tenistes mediatike Eugenie Bouchard është rrëmbyer. ‘Fajtori’ është quarterback i Pittsburgh Steelers, Mason Rudolph dhe ishte pikërisht ky I fundit që bëri zyrtare lidhjen me bukuroshen kanadeze nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram. Në atë foto, quarterback dhe tenistja shfaqen të përqafuar dhe duke buzëqeshur në një plazh në Cabo San Lucas

Vazhdoni leximin →

Nicolo Zaniolo, është zyrtare, dashuria e re quhet Chiara Nasti

Tani është zyrtare, Nicolo Zaniolo dhe Chiara Nasti janë të lidhur bashkë. Mesfushori i Romës që është ende në fazën e riaftësimit nga dëmtimi dhe influencerja napoletane dolën hapur me një foto të postuar në rrjetet socilale ku ata shfaqeshin së bashku. Zërat për këtë lidhje të re të futbollistit të talentuar italiane u bënë

Vazhdoni leximin →

Chiara Nasti e Zaniolo, Shën Valentin në Romë!

Nicolo Zaniolo vazhdon të jetë protagonist i kronikave rozë. Pas zërave për një flirtim të tij me Madalina Ghenea, këtë radhë emri i tij vihet përkrah atij të Chiara Nastit. Ditën e Shën Valentinit, talenti i Romës i dhuroi influenceres bukuroshe napoletane që pëlqehet edhe nga Neymar, një buqetë me trëndafila të kuq në qendër

Vazhdoni leximin →

Andrea Iannone, dashuri e re? Është vajza e Umberto Tozzit

Andrea Iannone duket se është gati të kthejë faqe. pas përfundimit të historisë së dashurisë me Belen Rodriguez dhe Giulia De Lellis, piloti nga Abruzzo duket se ka rigjetur buzëqeshjen në krahët e një dashurire të re, Natashës, vajzës së këngëtarit të njohur italian, Umberto Tozzit. Është revista e përjavshme ‘Chi’ ajo që zbuloi këtë

Vazhdoni leximin →

Sara Carbonero, vijon ende luftën me tumorin; shtrohet në spital

Me kujdes të madh, të përditshmet spanjolle, për fat të keq kanë filluar të merren sërish me gjendjen shëndetësore të Sara Carboneros. Gazetarja dhe bashkëshortja e Iker Casillas është shtruar në një spital në Madrid për një operacion tjetër që u konsiderua u nevojshëm pasi asaj i është rishfaqur sërish kanceëri në vezore që e

Vazhdoni leximin →