Ronaldo shkon në stërvitje me një Rolls Royce prej 400 mijë Eurosh

Në Kontinasa askush nuk mbeti indiferent ndaj mbërritjes së Kristiano Ronaldos për t’u bashkuar me skuadrën për seancën stërvitore. Sulmuesi Portugez i Juventusit u prezantua në qendrën stërvitore të Zonjës së Vjetër teksa drejtonte një Rolls Royce Cullinan që mund t’i bashkohert koleksionit të tij të makinave luksoze. Kristiano Ronaldo për momentin e ka vetëm

Vazhdoni leximin →

Alegri e Ambra me unazë në gisht; janë martuar tashmë?

Unazat i kishin zgjedhur, por duket se i kanë vënë në gisht; Ambra Anxholini dhe Masimiliano Alegri janë gjithnjë e më shumë pranë ceremonisë martesore. Por ka nga ata që shkojnë edhe më tej dhe thonë se tashmë ata e kanë kryer këtë akt në mënyre sekrete. është pikërisht ‘Diva e Donna’ ajo që i

Vazhdoni leximin →

Van der Vart nderron sport dhe del…nenkampion bote

‘Tani do te argetohem ne nje menyre tjeter-keshtu u shpreh Rafael Van der Vart ne muajin nentor kur beri te ditur terheqjen nga futbolli i luajtur qe erdhi pas nje sere demtimesh e njepasnjeshme. 34 vjecari qe ka veshur edhe fanelen e Ajaksit, Totenhemit e Realit te Madridit, duket se i kishte te qarta idete

Vazhdoni leximin →

Vanda Nara zbut edhe demin…. mekanik

Festat e fundvitit shfrytëzohen nga cdokush për të lëshuar veten drejt argëtimit të shfrenuar. vanda Nara nuk mund të mos e shfrytëzonte rastin e saj sigurisht e ndihmuar edhe nhga miqtë e saj që mesa duket ditën të gjejnë mënyrën e duhur për të qeshur disi. Kështu bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e sulmuesit të Interit,

Vazhdoni leximin →