Meisha Tate, një grumbull muskujsh seksi

Meisha Tate, që është ish-kampione e botës në artet marciale miks, MMA, dhe mund të kthehet sërish në ring, për t’u ndeshur me Kris Siborg, megjithëse dy boksieret garojnë në pesha të ndryshme. Por pavarësisht sportit të dhunshëm, në të cilin Meisha është një përfaqësuese e denjë, amerikania 30 vjeçare i kujton herë pas here

Vazhdoni leximin →

Federika Nargi e kthen shtëpinë në palestër

Federika Nargi, pas lindjes së fëmijës i kthehet stërvitjes. Modelja dhe aktorja nuk shkon më në palestër, por ka zgjedhur një trajner personal, si dhe ndjek këshillat e Alesandro Martit. Në fakt, shtëpia e saj në Milano është kthyer në një palestër dhe në kohën e ushtrimeve, nargi është gjithmonë nën shoqërinë e një eksperti

Vazhdoni leximin →

Skuadra e holandezit në kaos… në web nuk kanë mëshirë

Interi po kalon një moment shumë delikat, madje pas humbjes në Bergamo, që ishte edhe e treta në rradhë për skuadrën e De Bor, kanë shpërthyer edhe tifozët, të cilët pavarësisht fitores së fundit 2-1 ndaj Torinos, duket se tashmë e kanë humbur durimin. Në total, nën drejtimin e trajnerit holandez, Interi ka humbur pothuajse

Vazhdoni leximin →

Leo Mesi me qenin me emrin Hulk, si të brazilianit potent

Emrat e futbollistëve  janë një gjueti e pandalshme jo vetëm për njerëzit, por edhe për kafshët. Zllatan, Mesi, Ronaldo, Nejmar apo Suarez nuk janë nofka më e mirë vetëm për njerëzit, por edhe për ..qentë. Vetë Leo Mesi e ka pagëzuar qenin e tij, me emrin e futbollistit brazilian, Hulk për shkak të oreksit dhe

Vazhdoni leximin →

Çudit Verrati, me cigare në publik

Padyshim që kjo nuk është një periudhë e artë për Marko Verratin. Pas debateve me trajnerin Emeri, në çastin e zëvendësimit në ndeshjen ndaj Marsejës, mesfushori i PSG-së ka surprizuar në një foto, ku shfaqet duke pirë cigare. Gjithçka ka ndodhur për faj të Karol Kabrino, gruas së Markinjos, e cila pa dashje e ka

Vazhdoni leximin →

Samanta Shejn, kur palestra të bëhet si “drogë”

Samanta Shejn është një modele e lindur në Filadelfia dhe konsiderohet si një prej vajzave të kopertinave, me parametrat më “hot” të linjave trupore, 91-69-91. Përmasa të çmendura, por që e kanë një sekret. Samanta është e fiksuar pas palestrës, ambjent që nuk e anashkalon asnjëherë, pavarësisht nga impenjimet e tjera. “Tashmë më është kthyer

Vazhdoni leximin →

Ana Sofia, midis Kolumbisë dhe Barcelonës

Ana Sofia Henao është një modele kolumbiane, por që ka një pasion të madh për futbollin. Zemra e 34 vjeçares natyrisht që rreh për përfaqësuesen e vendit të saj, Kolumbinë, por ajo është edhe një mbështetëse e zjarrtë e Barcelonës. Në karierën e saj të suksesshme, Ana Sofia ka qenë një mbretëreshë e kopertinave të

Vazhdoni leximin →

Zonja Xhemajli impresionon në “Tiki Taka”

Erjona Sulejmani, e njohur si zonja Xhemaili ka qenë e ftuar në emisionin sportiv “Tiki Taka”. Në studion e Pierluixhi Pardo, nuk mund të kalonte pa u vënë re edhe prezenca e gruas së futbollistit të Bolonjës dhe përfaqësueses së Zvicrës, Blerim Xhemaili. Modelja shqiptare ka bërë shumë përshtypje gjatë finaleve të Kampionatit Europian nëpër

Vazhdoni leximin →

Sanderson, ajo që vendos për Davide Santon

Quhet Kloe Sanderson, është 22 vjeç dhe thuhet se është një nga njerëzit me më shumë ndikim tek mbrojtësi i Interit, Davide Santon. Çifti është njohur në Angli, në kohën kur Santon luante në Premier League dhe tani janë pothuajse të pandarë. Në kohën kur ishte në tratativa me Interin dhe mbrojtësi e kishte refuzuar

Vazhdoni leximin →