Operacioni antikorrupsion në Spanjë, Villar tentoi të zhdukë humbjen financiare prej 18 milionë Euro

Në Spanjë zbulohen detaje të reja nga operacioni antikorrupsion Soule gjatë të cilit u arrestua edhe presidenti i Federatës Spanjolle të Futbollit, Migel Angel Villar dhe djali i tij, Gorka. E përditshmja ‘El Mundo’ bën të ditur se ka mundur të sigurojë dokumenta që tregojnë se Villar u përpoq që të falsifikonte llogaritë për të

Vazhdoni leximin →