Pushime nga Pell… Graciano ironizon ndëshkuesit

Gracione Pele feston mbijetesën në Superligën kineze, duke shkuar me pushime luksi, së bashku me të dashurën e tij, Viktoria Vargas. Ish-sulmuesi i Sauthempton dhe Kombëtares italiane ka mbyllur debutimin e tij me Shandong Luneng, në Lindjen e Largës, duke luajtur 12 ndeshje dhe shënuar 5 gola. Sezoni i ardhshëm në Kinë fillon në mars

Vazhdoni leximin →