PSZH-ja – ultimatum Nejmarit, degjo milionat dhe jo shoket!

Mediumet francezë shkruanë se PSZH-ja dëshiron që ta shpejtojë transferimin e Nejmarit, ndërkohë që “shenjtët” i kanë dërguar njëultimatum Nejmarit. PSZH-ja ështëgati që të shkruajë faqe të reja të historisë së futbollit, duke shprehur gatishmërinë që të paguajë plot 222 milionë euro që ta sjellë këtë futbollist brazilian në radhët e veta. Përgjithësisht, thuhet se

Vazhdoni leximin →

Ja një tjetër telefonatë, Verrati, PSG-së: Nuk kthehem më në Paris!

Është verë dhe është kohë telefonatash. Celularët e prokuratorëve, trajnerëve, drejtorëve sportivë dhe madje edhe futbollistëve nuk reshtin së tingëlluari. “Cingërrin” edhe ai i Marko Verratit, por ka zile edhe tek numrat që ai i merr. Mesfushori italian mësohet se ka bërë një telefonatë-ultimatum tek Paris SG duke informuar klubin francez se nuk ka ndërmend

Vazhdoni leximin →