Basketboll, Besëlidhja leksion Teutës

Besëlidhja ka hedhur dhe një hap tjetër drejt titullit kampion në basketboll për meshkuj, teksa të shtunën pasdite, në Pallatin e Sportit “Ramazan Njala” Durrës, ka mundur Teutën, 91-75. Një ndeshje e cila ka ardhur drejtpërdrejtë në rrjetin e Radio Televizionit Shqiptar. Lezhjanët luajnë mirë që në periodën e parë, të cilën e kanë fituar

Vazhdoni leximin →