Për mediat është lajm, Zhoze Murinjo vë këmbë në Mynih!

Çfarë problemi me këto gazetat dhe mediat në përgjithësi. Njerëzit thonë se edhe sikur një p… të bëjë ndonjë personazh i shquar, nisin menjëherë titujt e mëdhenj. Ja, gazeta gjermane “Bild” deshi të bënte sensacion me Zhoze Murinjon, ndërsa trajneri portugez vur këmbë në aeroportin e Mynihut (gazeta thekson se kjo ndodhi fiks në 13:51

Vazhdoni leximin →

Kristina Periç, dashuria e re e Ronaldos

Duket se është dikush që e ka trazuar sërish jetën e Kristiano Ronaldos. Për yllin e Realit të Madridit, spekullimet nuk kanë fund, por së fundi duket të jetë e vërtetë lidhja e tij me Kristina Periç. Ajo që ka bërë më shumë përshtypje është se modelja serbe e Victoria’s Secret ka një ngjashmëri të

Vazhdoni leximin →