Avdiaj feston golin dhe qan humbjen me Hamburgun

Donis Avdijajt i vjen keq që nuk kanë marrë të paktën një pikë kundër Hamburgut. Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Donis Avdijaj ka shënuar gol në humbjen e skuadrës së tij ndaj Hamburgut. Avdijaj thotë se kanë merituar të paktën një pikë, por premton se do të punojnë shumë gjatë pushimit dimëror që të kthehen

Vazhdoni leximin →