I fiksuar pas ‘Fortnite’; Dele Alli injoron dhe bukuroshen Rubi

Te thuash qe  ‘Fortnite’ eshte ne mode eshte shume pak. Prej nje viti kjo videoloje po shenon sukses te jashtezakonshem dhe kete e tregojne statistikat e regjistruara gjate muajit gusht dhe kjo fale ndryshimeve te vazhdueshme qe prezantohen ne kete videogame. ‘Fortnite-mania’ duket se ka prekur edhe futbollistet dhe mesfushori i Totenhamit, Dele Ali eshte

Vazhdoni leximin →

E fejuara e Dele Ali ‘ndan’ Uemblin: e mjerë dhe…sexy

Dele Alli nuk duhet të mburret vetëm me faktin se është një prej futbollistëve më të vlerësuar në Premier League por edhe se ka në krah një femër sexy. Ajo quhet Rubi Mae dhe këtë fundjavë në Uembli  në ndeshjen mes Totenhemit dhe Kristal Palas , ajo tërhoqi vëmendjen e pothuajse të gjithëve në stadium.

Vazhdoni leximin →