Rodrigez ironik me Kovaç: Ne këtu nuk jemi në Frankfurt!

Futbollisti i Bajernit të Mynihut, Hames Rodrigez, është i fundit në serinë e lojtarëve që kanë shprehur pakënaqësi dhe mosbesim ndaj Niko Kovaçit. Ky trajner kroat, në fakt, ndodhet në qendër të kritikave të medias gjermane dhe Rodrigezi me deklaratat e tij po ia keqëson atij edhe më shumë situatën. Lojtarët e ekipit kampion gjerman

Vazhdoni leximin →

Kupa u mbush: Hames Rodrigezi do të largohet këtë verë nga Reali

Lojtari kolumbian, Hames Rodrigez, pas përfundimit të këtij sezoni, do të largohet, përfundimisht, nga Reali i Madridit, vinte në dukje, ditët e fundit, gazeta spanjolle “As” që, përgjithësisht, është mjaft e besueshme, kur shkruan për zhvillimet brenda klubit madridas. Mbas incidentit që shkaktoi Rodrigezi në ndeshjen jashtë me Leganesin, kur nuk u përshëndet me trajnerin

Vazhdoni leximin →