Sara Carbonero, vijon ende luftën me tumorin; shtrohet në spital

Me kujdes të madh, të përditshmet spanjolle, për fat të keq kanë filluar të merren sërish me gjendjen shëndetësore të Sara Carboneros. Gazetarja dhe bashkëshortja e Iker Casillas është shtruar në një spital në Madrid për një operacion tjetër që u konsiderua u nevojshëm pasi asaj i është rishfaqur sërish kanceëri në vezore që e

Vazhdoni leximin →

Zgjidhet misteri ; Jaja Turè mungoi per motive familjare

Zgjidhet perfundimisht misteri rreth mungeses se Jaja Turè ne grumbullimin e perfaqesueses se Bregut te Fildishte per ndeshjet miqesore me Togon dhe Moldavine. Fillimisht u raportua se mesfushori nuk kishte lajmeruar skuadren per mungesen e tij, gje qe e beri me pas. Sipas BBC, Jaja Turè kontaktoi me drejtuesit e Federates se Futbollit te Bregut

Vazhdoni leximin →