Rishfaqet Znj. Valdes; prezanton koleksionin e saj të kostumeve të banjës

Ish portieri i Barcelonës, Viktor Valdes pas tërheqjes nga futbolli e ka lënë veten jashtë jetës publike, dicka që e bëri per pak kohe edhe bashkëshortja e tij  Jolanda Kardona, por në fund  kjo e fundit  vendosi që të dalë sërish në skenë.

Bukuroshja bjonde, nënë  e 3 fëmijëve që pervecse modele është edhe stiliste, prej pak kohësh ka  nxjerrë linjën e saj të kostumeve të banjës që përkufizohëen shumë sexy. Linja e ka emrin Sandass Beach dhe është zbulimi i momentit; me modele komode të sofistikuar dhe natyrisht shumë sensuale.

sfidanti.al