Rauli është përpjekur që ta sjellë Xherardin te Reali

Stiven Xherardi është legjenda e fundit e futbollit që njoftoi se do të dalë “në pension”. Ish-futbollisti i përfaqësueses së Anglisë dhe simboli i Liverpulit ka qenë pjesë e epokës më të mirë në Premier Ligën angleze, gjatë 20 viteve të fundit. Një nga bashkëlojtarët e tij me bluzën e “të kuqve”, Xhejmi Karager, zbuloi,

Vazhdoni leximin →