Sergio Ramos ose Ramos-mania e golit

Nuk ishte hera e parë që Ramos bën diçka të tillë, pasi shënoi edhe javën e kaluar në derbi kundër Barcelonës, për të barazuar rezultatin në 1:1 në minutën 90+1. Kjo ka bërë që mediat e ndryshme botërore t’i kushtojnë rëndësi Ramosit, të cilin e kanë lavdëruar për shpirtin dhe impaktin që ka në Real

Vazhdoni leximin →