Tradita vazhdon: Mallkimi kalon nga Benteke te Pardju

Specialisti i njohur anglez i futbollit, Allen Pardju, u bë, dje, trajneri i dytë në Premier Ligën angleze që shkarkohet, gjatë këtij sezoni, pasi kryesia e klubit Kristal Pallas vendosi që ta ndërpresë bashkëpunimin me të. Kjo që ndodhi, nuk ka asgjë të çuditshme, pasi dihet se ky ekip londinez ndodhet në krizë dhe në

Vazhdoni leximin →