“Panoramë” Superlige: Katër skuadra rendin pas një topi dhe nuk shënojnë!

Njëqind e tetëdhjetë minuta pa produktin kryesor të futbollit. Këtë ofroi Superliga shqiptare në dy ndeshje të saj luajtur njëkohësisht në Gjirokastër e Fier. Plot katër skuadra, Luftëtari, Vllaznia, Lushnja dhe Kamza, nuk arritën të gjenin rrugën e rrjetës dhe sfidat u mbyllën 0-0. Përtej mungesës së sulmuesve tipikë, në stadiumet “Luftëtari” e “Loni Papuçiu”

Vazhdoni leximin →