Gafa e Nike; konfirmon kalimin e Kutinjos te Barcelona

Viti 2017 u mbyll me një gafë merkatoje. Në orët e fundit në website-in  e kompanisë amerikane të veshjeve sportive ‘Nike’ u shfaq një njoftim që e bënte fakt të kryer kalimin e Kutinjos  te Barcelona. ‘Filip Kutinjo është gati të ndeze Camp Noun-lexohej në komunikatën e Nike që më pas e hioqi menjëherë-blini uniformën

Vazhdoni leximin →

Balotelli, serish baba; vjen në jetë djali i tij Lion

Pritja përfundoi, Mario Balotelli është bërë baba për herë të dytë. Këtë radhë në jetë erdhi djali i tij Lion i krijuar nga lidhja mes futbollistit italian dhe Clelias, një vajzë 26 vjecare që jeton në Zvicër. Balotelli konfirmoi gjithcka nëpërmjet një fotoje të postuar në Instagram te shoqëruar me mesazhin; Lumturi. vetëm përpara 20

Vazhdoni leximin →