Xavi: Kujdes Vedat Muriqin!

Barcelona do të ndeshet mnë ndalesën e radhës me skuadrën e Mallorca-s dhe në konferencën e shtypit, trajneri Xavi është ndalur te forma e mirë që po kalon Vedat Muriqi duke paralajmëruar skuadrën e tij në lidhje me lëvizjet e shqiptarit në fushën e lojës. “E dimë fare mirë që Mallorca është një skuadër shumë

Vazhdoni leximin →