Shorti, Thomas Muller mesazh Havertzit

Arsenali dhe Bayern Munich do të përballjen në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, ku tashmë kanë filluar thumbimet, por edhe mesazhet drejt njëra tjetrës.  Bayern Munich ka paralajmëruar shortin, duke nxjerrë një foto të Harry Kane, ku shkruhej “Kthim në Londrën Veriore”. Sulmuesi anglez është legjendë e rivalit të përbetuar të Topçinjve, Tottenhamit, ku mban

Vazhdoni leximin →

Coutinho nuk shkoi te Barcelona? ‘Fajtori’ është Thomas Müller

Thomas Müller është ‘fajtori’ që dështoi transferimi i Coutinhos te Barcelona. Të paktën kjo është ajo që theksohet te e përditshmja gjermane ‘Bild’ sipas së cilës, futbollisti i Bayernit të Mynihut ishte elementi kyc i negociatave të Liverpoolit në cështjen Coutinho. Gjithnjë sipas ‘Bild’, drejtuesit e ‘The Reds’  ishin gati të lejonin kalimin e brazilianit

Vazhdoni leximin →

Muller e kap me Ancelottin: Nuk i sheh cilësitë e mia

Thomas Muller është kthyer në një cështje te Bayerni i Mynihut. Sulmuesin gjerman e ka kapur inati me trajnerin Carlo Ancelotti dhe nuk ngurron të lëshojë akuza të forta në drejtim të italianit. Muller e nisi nga stoli ndeshjen e së shtunës me Verderin dicka të cilën ai nuk mundi ta kapërdijë dot. ‘Nuk e

Vazhdoni leximin →