Skandal me lojtarët e Mancester Sitit për një festë me modele

Skandali rrethin Mancester Sitin dhe shkak është bëre festa e një pjese të futbollistëve të kësaj skuadre me modele, një festë që u zhvillua pas fitores së thellë që Citizens arritën ndaj Aston Vilës, një ndeshkje ku Aguero u shndërrua në  golashënuesin më të mirë të huaj në Premier League. Lajmi është publikuar nga tabloidi

Vazhdoni leximin →