Navas zbulon se e mbron me një dorë portën e Realit

Keylor Navas mendon se goli qesharak u shënua pasi ai është djathtak dhe se nuk mundi ta përdorë ashtu siç duhet dorën e majtë. Real Madridi mori me vështirësi tri pikë ndaj Betis, duke shënuar golin e fitores në minutën e 81’të përmes Sergio Ramos. Në pjesën e parë, Navas bëri një gabim qesharak, duke

Vazhdoni leximin →