Van Dijk mund të bëhet më i paguari në botë

Al-Nassr kërkon të rrëzojë Al-Hilal nga froni dhe po tenton të përforcohet me emra të rëndësishëm. Polaku Szczesny është i përzgjedhuri për portën, ndërkohë që ëndërrohet Virgil Van Dijk për prapavijën. Drejtuesit të Al-Nassr janë takuar me agjentin e holandezit të Liverpoolit, të cilit i ka ofruar një kontratë faraonike. E nëse pranon transferimin në

Vazhdoni leximin →