Milani e ka seriozisht, fiton dhe mbetet -4 nga Juventusi

A e donit një anti-Juventus në Itali? Ja ku e keni! Është Milani skuadra që po mban hapin e kampionëve dhe që ka më shumë kredenciale të luftojë për titull, se gjithë pretendentët e tjerë. Respekte Napolit, Romës dhe Lacios, por përvoja është gjë e madhe në futboll, dhe Milani e ka të gjithën. Skuadra

Vazhdoni leximin →